Interiéry, koupelny, bytová jádra, bezpečnostní dveře

TFP Interiéry TFP Interiéry TFP Interiéry

O nás

Společnost TFP byla založena v roce 1996 Jaroslavem Víchem původně v právní formě živnosti pro realizaci koupelen. Postupně vývojem doby a zvyšováním nároků klientů, společnost začala poskytovat další portfolio služeb, aby pokryla komplexní požadavky klientů v oblasti realizace interiérové architektury. V roce 2007 došlo k výraznému zlomu a společnost byla transformována do právní formy společnosti s ručením omezeným. V současnosti společnost poskytuje komplexní řešení v oblasti realizace interiérů.

To co je unikátní na naší společnosti, je přístup ke klientovi. Chceme Vám dodat individuální řešení při zachování nejvyšší úrovně služeb v předrealizační i realizační fázi. Rozumíme Vašim potřebám a víme, že Váš čas je cenný a proto zařídíme maximum potřebných činností tak, aby Vám zbyl čas ne zábavu nebo činnosti, které jsou pro Vás důležité.

S námi získáváte kompletní servis - vše zařídíte pouze s námi - nemusíte nikam chodit a ztrácet čas v obchodech s materiály Vše vyřešíme u Vás, navštívíme Vás a pomůžeme Vám s návrhem Vašeho řešení.

 

Soutěž Firma roku patří k největším podnikatelským kláním v zemi napříč obory. K hodnocení používá maximálně objektivní kritéria a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i v rámci celé České republiky. Velmi si vážíme toho, že naše společnost byla již po osmé vybrána jako finalista soutěže v Ústeckém kraji mezi stovkami přihlášených firem.

 

I v roce 2018 se naše společnost zúčastnila prestižní podnikatelské soutěže Firma roku, pořádané Hospodářskými novinami. Odborná porota vybírala z několika stovek přihlášených firem a ocenila naši společnost umístěním na vynikajícím 3. místě. Ocenění si velmi vážíme a je pro nás závazkem k tomu, abychom i nadále pokračovali v poskytování služeb té nejvyšší kvality ke spokojenosti našich klientů.


V roce 2017 naše společnost zaznamenala velký úspěch v prestižní podnikatelské soutěži Firma roku, pořádané Hospodářskými novinami. Opět jsme se dostali mezi deset nejlepších firem v Ústeckém kraji, kdy nás odborná porota vybrala ze stovek přihlášených společností. Důvodem ocenění je zejména dlouhodobá vysoká úroveň našich služeb a přístupu k našim klientům.


Mimořádným oceněním kvality naší práce je 1. místo v soutěži o nejlepší realizací z keramických obkladů RAKO za rok 2016. Je to potvrzením naší dlouhodobé snahy o dodání vysoce kvalitní ucelené služby od návrhu až po vlastní realizaci.

Více se můžete dočíst na stránkách značky RAKO.

O tomto úspěchu naší společnosti pojednává i šlánek na zpravodajském portále iDnes.cz.

RAKO 2016

I v roce 2016 se naše firma dostala do prestižní společnosti finalistů krajského kola Firmy roku 2016. Velice si vážíme nejen ocenění od našich klientů, ale i vysokého hodnocení ze strany odborné poroty, této prestižní soutěže pořádané Hospodářskými novinami. Je to pro nás velká čest, ale i závazek do budoucnosti, abychom udrželi spokojenost našich klientů stále na vysoké úrovni.

Potvrzením vysoké úrovně naší práce je i v roce 2015 nominace mezi 10 finalistů krajského kola v nejprestižnější podnikatelské soutěži v České republice vyhlašované Hospodářskými novinami – Vodafone Firma roku 2015. Tento úspěch je o to cennější, že letos byla konkurence firem mimořádně silná a nám se daří držet trend, kdy odborná porota téměř každoročně ocení kvalitu naší práce a přístup ke klientům.

Kvalitu naší práce dokládají nejen certifikace od výrobců materiálů, ale i ocenění v podnikatelských soutěžích.
V roce 2014 se již potřetí naše společnost dostala do krajského finále prestižní soutěže Firma roku. Porota složená u odborníků, která vybírala z více než 300 firem z Ústeckého kraje, udělila naší společnost 3. místo. Toto mimořádné ocenění naše společnost získala nejen díky kvalitě našich služeb, ale i trvalému růstu naší společnosti a rozšiřování portfolia služeb pro naše spokojené klienty. Zde naleznete článek v Hospodářských novinách.

Díky spokojenosti našich klientů a stálému růstu naší společnosti jsme i v roce 2012 potvrdili kvality naší společnosti a obhájili jsme v tvrdé konkurenci firem z Ústeckého kraje finálové umístění v prestižní soutěži Firma roku 2012.

V rámci soutěže Firma roku, jsme byli v roce 2010 finalisty soutěže Business Rebel a v roce 2011 jsme byli jedním z 10 finalistů krajského kola hlavní soutěže, kam jsme postoupili v konkurenci 287 společností z Ústeckého kraje.Zakladatelé - společníci

Jaroslav Vích (1976)

Od roku 1996 je interiérové stavebnictví jeho denním chlebem. Jako stavební technik má dlouholeté zkušenosti s realizací interiérových staveb a stará se o to, aby stavby prováděné naší společností odpovídaly technologickým předpisům a normám, a zároveň, aby naše realizace držely krok s dobou nejen v oblasti dynamicky se rozvíjejících stavebních technologií, ale i po stránce kvality všech použitých materiálů a zařizovacích předmětů.

Jan Semrád (1976)

Jako člověk s dlouholetými manažerskými zkušenostmi se stará ve firmě o to, aby vše fungovalo ke spokojenosti klientů. Je to práce nejen klientům viditelná, kterou je konzultativní přístup při návrhu řešení, ale i mnoho činností, které jsou pro klienta "neviditelné". Jsou to především koordinace dodávek materiálů, příprava návrhů řešení, koordince činnsotí a procesy pro zajištění vysoké kvality odváděné práce. To dává dohromady vysokou úroveň servisu, na kterou je naše společnost hrdá.